Życzenia Wielkanocne od Ekipy - Aktualności
Aktualności

20 kwietnia 2019

andreo.spc andreo.spc

Życzenia Wielkanocne od Ekipy

Życzenia Wielkanocne od Ekipy - Aktualności

Witajcie!

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcemy złożyć Wszystkim graczom związanym z Naszym serwisem najserdeczniejsze życzenia.

Dużo zdrowia, jeszcze więcej uśmiechu i radości oraz ciepła rodzinnego. Kolejno życzymy Wam oczywiście trafiania na najlepsze oferty wymiany lub sprzedaży gier w internecie, samych udanych transakcji oraz nawiązywania nowych znajomości :)

Wszyscy kochamy nasz wirtualny świat gier wideo, który zapewnia nam niesamowitą rozrywkę pełną przygód i wyzwań. Pamiętajmy jednak, aby w tym szczególnym okresie, jakim są święta Zmartwychwstania Pańskiego, o oderwaniu się na dłuższą chwilę od konsoli, komputera czy telefonu i poświęceniu więcej uwagi najlepszej grze zwanej życiem :)

Smacznego jaja oraz mokrego dyngusa!
Ekipa WymieńGry.pl

Jeżeli ktoś chce dołączyć się do życzeń to śmiało! Temat otwarty na forum :)WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry