WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

Witamy Cię na WymieńGry.pl!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do wyjątkowej społeczności graczy, w której możesz w wygodny i bezpieczny sposób kupić, sprzedać lub wymienić gry z innymi Użytkownikami. Serwis pełni rolę legalnego rynku wtórnego gier, ułatwiając poznanie nowych znajomych - graczy takich jak Ty! Połączyliśmy tym samym ideę portalu społecznościowego z platformą wolnej wymiany i sprzedaży.

Drugie życie Twoich gier

Pokażemy Ci, jak wycisnąć więcej z gier, w które już nie grasz. Dzięki WymieńGry.pl zdobędziesz najnowsze tytuły niewielkim kosztem, nawet za cenę wysyłki lub całkiem za darmo. Dodawaj ogłoszenia, otrzymuj i składaj oferty, negocjuj warunki i zawieraj transakcje bezpośrednio z drugim Użytkownikiem. Już teraz wymień bezpłatnie stare gry na nowe, sprzedaj bez prowizji lub kupuj w niskich cenach!

Łączy nas (nie tylko) konsola

Serwis WymieńGry.pl stworzyliśmy z pasji do gier, którą dzielimy się z Tobą. Chcemy wspólnie tworzyć najpopularniejsze w polskim internecie miejsce spotkań graczy i społeczność posiadaczy konsol. Twój głos jest dla nas ważny. Do dalszego rozwoju niezbędne jest Twoje zdanie, dlatego zachęcamy do aktywnej dyskusji na forum graczy.

To świetnie, że jesteś z nami!
Ekipa WymieńGry.plWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry