WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

Witamy Cię na WymieńGry.pl!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do wyjątkowej społeczności graczy, w której możesz w wygodny i bezpieczny sposób kupić, sprzedać lub wymienić gry z innymi Użytkownikami. Serwis pełni rolę legalnego rynku wtórnego gier, ułatwiając poznanie nowych znajomych - graczy takich jak Ty! Połączyliśmy tym samym ideę portalu społecznościowego z platformą wolnej wymiany i sprzedaży.

Drugie życie Twoich gier

Pokażemy Ci, jak wycisnąć więcej z gier, w które już nie grasz. Dzięki WymieńGry.pl zdobędziesz najnowsze tytuły niewielkim kosztem, nawet za cenę wysyłki lub całkiem za darmo. Dodawaj ogłoszenia, otrzymuj i składaj oferty, negocjuj warunki i zawieraj transakcje bezpośrednio z drugim Użytkownikiem. Już teraz wymień bezpłatnie stare gry na nowe, sprzedaj bez prowizji lub kupuj w niskich cenach!

Łączy nas (nie tylko) konsola

Serwis WymieńGry.pl stworzyliśmy z pasji do gier, którą dzielimy się z Tobą. Chcemy wspólnie tworzyć najpopularniejsze w polskim internecie miejsce spotkań graczy i społeczność posiadaczy konsol. Twój głos jest dla nas ważny. Do dalszego rozwoju niezbędne jest Twoje zdanie, dlatego zachęcamy do aktywnej dyskusji na forum graczy.

To świetnie, że jesteś z nami!
Ekipa WymieńGry.plWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Uruchomiliśmy WGAMERS sklep dla graczy !

12 września 2020 Aktualności

Na start przygotowaliśmy dla Was koszulkę BORN TO BE A PLAYER dostępną w przedsprzedaży! Kupując w sklepie internetowym WGAMERS.pl wspierasz rozwój serwisu WymieńGry.pl!

Do góry