WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

WymieńGry.pl wystartowało! - Aktualności

WymieńGry.pl wystartowało!

Witamy Cię na WymieńGry.pl!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do wyjątkowej społeczności graczy, w której możesz w wygodny i bezpieczny sposób kupić, sprzedać lub wymienić gry z innymi Użytkownikami. Serwis pełni rolę legalnego rynku wtórnego gier, ułatwiając poznanie nowych znajomych - graczy takich jak Ty! Połączyliśmy tym samym ideę portalu społecznościowego z platformą wolnej wymiany i sprzedaży.

Drugie życie Twoich gier

Pokażemy Ci, jak wycisnąć więcej z gier, w które już nie grasz. Dzięki WymieńGry.pl zdobędziesz najnowsze tytuły niewielkim kosztem, nawet za cenę wysyłki lub całkiem za darmo. Dodawaj ogłoszenia, otrzymuj i składaj oferty, negocjuj warunki i zawieraj transakcje bezpośrednio z drugim Użytkownikiem. Już teraz wymień bezpłatnie stare gry na nowe, sprzedaj bez prowizji lub kupuj w niskich cenach!

Łączy nas (nie tylko) konsola

Serwis WymieńGry.pl stworzyliśmy z pasji do gier, którą dzielimy się z Tobą. Chcemy wspólnie tworzyć najpopularniejsze w polskim internecie miejsce spotkań graczy i społeczność posiadaczy konsol. Twój głos jest dla nas ważny. Do dalszego rozwoju niezbędne jest Twoje zdanie, dlatego zachęcamy do aktywnej dyskusji na forum graczy.

To świetnie, że jesteś z nami!
Ekipa WymieńGry.plWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry