The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu - Aktualności
Aktualności

27 kwietnia 2020

konewko konewko

The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu

The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu - Aktualności

W związku z fatalnym dla korporacji wyciekiem filmów z gry, które zawierają istotne dla fabuły elementy, Sony postanowiło dziś ujawnić datę premiery The Last of Us 2. Kontynuacja ukaże się na rynku 19 czerwca 2020. Z jednej strony jest to bardzo dobra wiadomość, z drugiej zaś zła dla fanów Ghosts of Tsushima, bowiem debiut produkcji został przesunięty na 17 lipca 2020.

Osobom ciekawskim, którym niestraszne są wszelakie spoilery, zapraszam do poniżej podlinkowanych materiałów, które od paru dni wzbudzają niemałe zainteresowanie w sieci. Jednak uprzedzam: jeżeli nie chcesz znać szczegółów na temat The Last of Us 2 i chcesz je poznać samemu już 19 czerwca - nie wchodź w poniższe materiały. Użytkowniku, zostałeś ostrzeżony! Za wyciek prawdopodobnie odpowiedzialny jest pracownik Naughty Dog, który nie wytrzymał crunchu.

Galeria ze szczegółowym opisem co i jak: https://imgur.com/a/oNZyZFF

Podsumowanie fabuły: https://imgur.com/sZkeUH9

Cutscenka z Ellie: https://streamable.com/nwkj8gWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry