The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu - Aktualności
Aktualności

27 kwietnia 2020

konewko konewko

The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu

The Last of Us 2 w czerwcu, Ghost of Tsushima w lipcu - Aktualności

W związku z fatalnym dla korporacji wyciekiem filmów z gry, które zawierają istotne dla fabuły elementy, Sony postanowiło dziś ujawnić datę premiery The Last of Us 2. Kontynuacja ukaże się na rynku 19 czerwca 2020. Z jednej strony jest to bardzo dobra wiadomość, z drugiej zaś zła dla fanów Ghosts of Tsushima, bowiem debiut produkcji został przesunięty na 17 lipca 2020.

Osobom ciekawskim, którym niestraszne są wszelakie spoilery, zapraszam do poniżej podlinkowanych materiałów, które od paru dni wzbudzają niemałe zainteresowanie w sieci. Jednak uprzedzam: jeżeli nie chcesz znać szczegółów na temat The Last of Us 2 i chcesz je poznać samemu już 19 czerwca - nie wchodź w poniższe materiały. Użytkowniku, zostałeś ostrzeżony! Za wyciek prawdopodobnie odpowiedzialny jest pracownik Naughty Dog, który nie wytrzymał crunchu.

Galeria ze szczegółowym opisem co i jak: https://imgur.com/a/oNZyZFF

Podsumowanie fabuły: https://imgur.com/sZkeUH9

Cutscenka z Ellie: https://streamable.com/nwkj8gWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry