Nadchodzące zmiany na WymieńGry.pl - Aktualności

Nadchodzące zmiany na WymieńGry.pl

Nadchodzące zmiany na WymieńGry.pl - Aktualności

Zmieniamy się dla Was :)

Chcąc wyjść naprzeciw Waszym sugestiom i propozycjom, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych rozwiązań i planów taryfowych, które mamy nadzieje, spełnią Wasze oczekiwania.

Dziękujemy za wszystkie przesłane opinie i sugestie. Uwzględniliśmy pewne zmiany, które proponowaliście, aby lepiej dostosować serwis do nowych i obecnych Użytkowników oraz zapewnić nieprzerwane pojawianie się coraz większej ilości atrakcyjnych ogłoszeń.

W odniesieniu do poprzednich ustaleń, proponujemy następujące zmiany w głównych obszarach funkcjonowania serwisu:

Ceny/Limity

Zmniejszyliśmy znacznie cenę Premium, aby każdemu, kto dokonuje transakcji w serwisie, się to opłacało - nawet jeśli wymienia gry tylko raz na kilka miesięcy.

  • Będzie można opłacić możliwość zrealizowania 10 transakcji w ciągu 12 miesięcy za 12,99 zł.
  • Drugi tańszy Plan to 4,99 zł za możliwość zrealizowania 3 transakcji w ciągu 3 miesięcy.

Przy płatności rocznej wychodzi 1,29 zł za jedną zrealizowaną wymianę, kupno lub sprzedaż gry. Zakup możliwy oczywiście w dowolnym momencie, płatność realizowania jednorazowo przez szybkie i bezpieczne płatności.

Premium będzie można kupić dowolną ilość razy i w dowolnej konfiguracji, dzięki czemu możecie zrobić sobie zapas na kilka miesięcy lub lat w przód. Po zakończeniu aktywnego Planu (poprzez wykorzystanie wcześniej ilości dostępnych transakcji lub upływie ważności danego Planu), automatycznie zacznie obowiązywać nowy, kolejny Plan.

Wiadomości prywatne

Wszyscy użytkownicy będą mieli dostęp do wysyłania wiadomości prywatnych, jednak będziemy ostrzegać przed niebezpieczeństwami związanymi z wysłaniem komuś gry bez zawierania transakcji.

Dawne Pakiety

Chcemy wyróżnić szczególnie osoby, które wsparły nas nie tylko dobrym słowem, ale również pomogły opłacić wydatki związane z serwisem.

  • Osoby z Pakietami Standard oraz Hero, otrzymają tyle transakcji, ile wynosi pozostały okres ich Pakietu w miesiącach pomnożony przez 5 lub 7 (w zależności od pakietu).
  • VIPy będą mogli bezterminowo i bez limitów zawierać transakcje w serwisie, nawet po zakończeniu swojego obecnego Pakietu.

Po wejściu w życie nowego regulaminu, wszyscy obecni Użytkownicy otrzymają możliwość wykonywania transakcji przez pewien okres, a Plany te pojawią się na Waszych kontach automatycznie.

Weryfikacja tożsamości

Obecne pakiety weryfikacyjne zostaną przedłużone do czasu wdrożenia nowego regulaminu. Status "Użytkownik Zweryfikowany" po wprowadzeniu zmian będzie potwierdzeniem tożsamości i zostanie przyznawany na stałe bez konieczności odnawiania weryfikacji. Nowi użytkownicy będa mogli dokonać weryfikacji tożsamości na atrakcyjnych warunkach.

Nowi użytkownicy

Nowi Użytkownicy na start otrzymają bezterminowo jedną transakcję. Po jej realizacji nadal będą mieć pełny dostęp do serwisu oraz będą mogli dodawać ogłoszenia, wysyłać wiadomości oraz tworzyć swój profil gracza. Nie będzie tylko możliwości wysyłania i akceptowania ofert. Kolejne wymiany będą mogli dokonywać np. po wykupieniu 3 transakcji za 4,99 zł. Taki sam warunek dotyczy osób, którym skończy się wybrany Plan.

Ułatwiamy wymianę gier

Już wkrótce udostępnimy nową funkcję automatycznej sugestii idealnie dopasowanych, oferowanych i poszukiwanych gier. Znalezienie idealnej oferty nie było jeszcze tak proste.

Zwiększamy bezpieczeństwo

Podnosimy poziom bezpieczeństwa wprowadzając m.in. obowiązkową aktywację konta przez weryfikację numeru telefonu. Aktualna opłata za weryfikację konta (status Użytkownik Zweryfikowany) zostanie zmniejszona do minimum operacyjnego, a sam status potwierdzający tożsamość będzie przyznawany na stałe.

Plany rozwoju serwisu

Pracujemy nieprzerwanie nad tym, aby wymiana i sprzedaż gier na WymieńGry.pl była coraz łatwiejsza. Chcąc sprostać rosnącej ilości ogłoszeń z grami, poprawiamy wygodę i jakość korzystania z serwisu. Już niebawem pojawią się kolejne udogodnienia, dzięki którym jeszcze sprawniej wymienisz lub sprzedasz swoje gry.

Zmiany w Regulaminie

Dotyczą przede wszystkim wprowadzonej przez nas nowych usług Premium. Dostosowaliśmy zapisy regulaminu do nowych usług. Więcej szczegółów znajdziecie w treści Regulaminu pod linkiem https://wymiengry.pl/nowy-regulamin-serwisu.

Nowy Regulamin www.wymiengry.pl wejdzie w życie z dniem 19.04.2020 roku.

Liczymy na Wasze wsparcie w dalszym rozwoju serwisu. Razem możemy więcej.

Działamy transparentnie, poniżej zbiór nieaktualnych już planowanych zmian

WymieńGry Premium

Od teraz dostęp do tysięcy gier na konsole zapewni Ci Premium. Przechodząc na Premium nie tylko zyskujesz jeszcze więcej możliwości niż dotychczas, ale również wspierasz rozwój serwisu. Spokojnie, na jednej wymianie oszczędzasz co najmniej kilkukrotnie więcej niż kosztuje miesięczny dostęp.

WymieńGry Trial

Nowo zarejestrowani użytkownicy po aktywacji konta będą mogli przez pewien okres korzystać z serwisu w wersji Trial, który pozwoli im wykonać jedną transakcję. Dzięki temu możesz spokojnie zachęcać znajomych, żeby wypróbowali i poznali ideę bezpiecznej wymiany gier między graczami w internecie.

WymieńGry Free

Jeżeli po zakończonym okresie Trial lub Premium nie zdecydujesz się na przedłużenie dostępu Premium Twoje konto przejdzie w darmowy plan Free. Będziesz mógł dalej przeglądać ogłoszenia, prowadzić profil czy udzielać się na forum. Stracisz jednak możliwość wysyłania wiadomości prywatnych, dodawania ogłoszeń i dokonywania transakcji w serwisie.

Znosimy limity transakcji

Wymieniaj, kupuj i sprzedawaj gry bez ograniczeń. Kiedy chcesz i jak chcesz. Dzięki Premium otrzymasz nielimitowaną ilość dostępnych transakcji.

W ramach podziękowań za dotychczasowe wsparcie serwisu, wszyscy użytkownicy zarejestrowani do 13 kwietnia 2020 roku otrzymają dostęp Premium na określony czas w prezencie. Oczywiście doceniamy tych, którzy wsparli nas finansowo kupując jeden z dostępnych wcześniej pakietów weryfikacyjnych. Dlatego oprócz zmiany ważności weryfikacji na czas nieokreślony, otrzymacie od nas także dużo więcej darmowego okresu Premium, adekwatnie do posiadanego pakietu.

Jeśli macie pytania kierujcie je na forum w temacie Zmiany na WymieńGry.pl

Dzięki, że wybrałeś WymieńGry.pl!
Pozdrawiamy
Ekipa WymieńGry.plWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry

20 kwietnia 2024 Recenzje gier

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!

27 marca 2024 Aktualności

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Zafascynujesz się przedwojenną Warszawą - recenzja The Thaumaturge 2024

16 marca 2024 Recenzje gier

The Thaumaturge zostało stworzone przez polskie studio Fool’s Theory, które postanowiło przenieść nas na początek XX wieku do Warszawy. Przyznaję, że jest to pomysł dość nietuzinkowy.

Przeszłości nie da się wymazać - recenzja The Medium

11 marca 2024 Recenzje gier

Serwisy klasyfikują The Medium jako horror psychologiczny z widokiem z trzeciej osoby. Jak jest naprawdę?

Do góry