7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności
Aktualności

30 kwietnia 2019

andreo.spc andreo.spc

7 tygodni z życia WymieńGry.pl

7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności

Cześć Graczu!

Od 10 marca w WymieńGry.pl zarejestrowało się ponad 1700 osób. W ciągu 7 tygodni pochwaliliśmy się posiadaniem 4803 gier, które znalazły się w ogłoszeniach na wymianę lub sprzedaż. Zadeklarowaliśmy 4223 tytuły, których poszukujemy, natomiast 4759 znalazło się na liście gier niechcianych.

Co więcej! Wysłaliśmy aż 5787 ofert wymiany, z czego zrealizowanych zostało 305 kompletnych transakcji wymiany z pozytywnym komentarzem dla partnera. Oznacza to, że dzięki WymieńGry.pl w przeciągu 7 tygodni, właściciela zmieniło ponad 600 gier o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Każdy z wymieniających się graczy zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.

Codziennie szukamy nowych wyzwań, poznajemy nowych znajomych i wspólnie cieszymy się z nowych nabytków. Na forum graczy napisaliśmy łącznie 1729 postów, fanpage WymieńGry.pl na facebooku lubi już 782 osoby, a nasz profil na Instagramie obserwuje 1225 osób! To liczby, które z dnia na dzień lecą tylko w górę :)

Okres pierwszych 7 tygodni był dla nas szczególny. W tym czasie spotkaliśmy się ze słowami uznania, jak i krytyki. Wprowadziliśmy wiele usprawnień oraz zebraliśmy dużą ilość Waszych świetnych pomysłów na rozwój serwisu. Cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjami więc zaglądaj do nas codziennie, sprawdzaj co nowego i WymieńGry! :)

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

Z tymi słynnymi słowami Piotra Fronczewskiego z Baldur's Gate lecimy dalej. Ruszamy razem w drogę, aby stworzyć najlepsze miejsce spotkań dla wszystkich graczy!
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Powiadom znajomych (lub cały internet) o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz InstagramWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)

22 maja 2024 Recenzje gier

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)

20 maja 2024 Recenzje gier

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)

9 maja 2024 Recenzje gier

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade

3 maja 2024 Recenzje gier

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Do góry