7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności
Aktualności

30 kwietnia 2019

andreo.spc andreo.spc

7 tygodni z życia WymieńGry.pl

7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności

Cześć Graczu!

Od 10 marca w WymieńGry.pl zarejestrowało się ponad 1700 osób. W ciągu 7 tygodni pochwaliliśmy się posiadaniem 4803 gier, które znalazły się w ogłoszeniach na wymianę lub sprzedaż. Zadeklarowaliśmy 4223 tytuły, których poszukujemy, natomiast 4759 znalazło się na liście gier niechcianych.

Co więcej! Wysłaliśmy aż 5787 ofert wymiany, z czego zrealizowanych zostało 305 kompletnych transakcji wymiany z pozytywnym komentarzem dla partnera. Oznacza to, że dzięki WymieńGry.pl w przeciągu 7 tygodni, właściciela zmieniło ponad 600 gier o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Każdy z wymieniających się graczy zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.

Codziennie szukamy nowych wyzwań, poznajemy nowych znajomych i wspólnie cieszymy się z nowych nabytków. Na forum graczy napisaliśmy łącznie 1729 postów, fanpage WymieńGry.pl na facebooku lubi już 782 osoby, a nasz profil na Instagramie obserwuje 1225 osób! To liczby, które z dnia na dzień lecą tylko w górę :)

Okres pierwszych 7 tygodni był dla nas szczególny. W tym czasie spotkaliśmy się ze słowami uznania, jak i krytyki. Wprowadziliśmy wiele usprawnień oraz zebraliśmy dużą ilość Waszych świetnych pomysłów na rozwój serwisu. Cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjami więc zaglądaj do nas codziennie, sprawdzaj co nowego i WymieńGry! :)

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

Z tymi słynnymi słowami Piotra Fronczewskiego z Baldur's Gate lecimy dalej. Ruszamy razem w drogę, aby stworzyć najlepsze miejsce spotkań dla wszystkich graczy!
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Powiadom znajomych (lub cały internet) o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz Instagram



WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry