7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności
Aktualności

30 kwietnia 2019

andreo.spc andreo.spc

7 tygodni z życia WymieńGry.pl

7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności

Cześć Graczu!

Od 10 marca w WymieńGry.pl zarejestrowało się ponad 1700 osób. W ciągu 7 tygodni pochwaliliśmy się posiadaniem 4803 gier, które znalazły się w ogłoszeniach na wymianę lub sprzedaż. Zadeklarowaliśmy 4223 tytuły, których poszukujemy, natomiast 4759 znalazło się na liście gier niechcianych.

Co więcej! Wysłaliśmy aż 5787 ofert wymiany, z czego zrealizowanych zostało 305 kompletnych transakcji wymiany z pozytywnym komentarzem dla partnera. Oznacza to, że dzięki WymieńGry.pl w przeciągu 7 tygodni, właściciela zmieniło ponad 600 gier o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Każdy z wymieniających się graczy zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.

Codziennie szukamy nowych wyzwań, poznajemy nowych znajomych i wspólnie cieszymy się z nowych nabytków. Na forum graczy napisaliśmy łącznie 1729 postów, fanpage WymieńGry.pl na facebooku lubi już 782 osoby, a nasz profil na Instagramie obserwuje 1225 osób! To liczby, które z dnia na dzień lecą tylko w górę :)

Okres pierwszych 7 tygodni był dla nas szczególny. W tym czasie spotkaliśmy się ze słowami uznania, jak i krytyki. Wprowadziliśmy wiele usprawnień oraz zebraliśmy dużą ilość Waszych świetnych pomysłów na rozwój serwisu. Cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjami więc zaglądaj do nas codziennie, sprawdzaj co nowego i WymieńGry! :)

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

Z tymi słynnymi słowami Piotra Fronczewskiego z Baldur's Gate lecimy dalej. Ruszamy razem w drogę, aby stworzyć najlepsze miejsce spotkań dla wszystkich graczy!
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Powiadom znajomych (lub cały internet) o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz InstagramWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry