7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności
Aktualności

30 kwietnia 2019

andreo.spc andreo.spc

7 tygodni z życia WymieńGry.pl

7 tygodni z życia WymieńGry.pl - Aktualności

Cześć Graczu!

Od 10 marca w WymieńGry.pl zarejestrowało się ponad 1700 osób. W ciągu 7 tygodni pochwaliliśmy się posiadaniem 4803 gier, które znalazły się w ogłoszeniach na wymianę lub sprzedaż. Zadeklarowaliśmy 4223 tytuły, których poszukujemy, natomiast 4759 znalazło się na liście gier niechcianych.

Co więcej! Wysłaliśmy aż 5787 ofert wymiany, z czego zrealizowanych zostało 305 kompletnych transakcji wymiany z pozytywnym komentarzem dla partnera. Oznacza to, że dzięki WymieńGry.pl w przeciągu 7 tygodni, właściciela zmieniło ponad 600 gier o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Każdy z wymieniających się graczy zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.

Codziennie szukamy nowych wyzwań, poznajemy nowych znajomych i wspólnie cieszymy się z nowych nabytków. Na forum graczy napisaliśmy łącznie 1729 postów, fanpage WymieńGry.pl na facebooku lubi już 782 osoby, a nasz profil na Instagramie obserwuje 1225 osób! To liczby, które z dnia na dzień lecą tylko w górę :)

Okres pierwszych 7 tygodni był dla nas szczególny. W tym czasie spotkaliśmy się ze słowami uznania, jak i krytyki. Wprowadziliśmy wiele usprawnień oraz zebraliśmy dużą ilość Waszych świetnych pomysłów na rozwój serwisu. Cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjami więc zaglądaj do nas codziennie, sprawdzaj co nowego i WymieńGry! :)

"Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

Z tymi słynnymi słowami Piotra Fronczewskiego z Baldur's Gate lecimy dalej. Ruszamy razem w drogę, aby stworzyć najlepsze miejsce spotkań dla wszystkich graczy!
 

Dziękujemy, że jesteś z nami. Powiadom znajomych (lub cały internet) o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz InstagramWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry