3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności
Aktualności

15 czerwca 2019

konewko konewko

3 miesiące aktywności serwisu

3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności

10. marca bieżącego roku wystartował serwis WymieńGry.pl

Od tego momentu nasza społeczność znacznie się powiększyła, a potwierdzają to liczby. W ciągu trzech miesięcy zarejestrowało się niespełna 2300 użytkowników. To świetny wynik, ale celujemy w 5000 na pierwsze półrocze.

Dodaliśmy niecałe 19000 gier do naszej bazy i cały czas ją powiększamy o interesujące Was tytuły. Aktualna liczba gier przez Was szukanych wynosi 5600, a gier, których nie chcecie 6000.

Ciekawie wyglądają statystyki transakcji. W poprzednim podsumowaniu z okazji 7 tygodni życia portalu informowaliśmy Was, że zostało wysłanych 5787 ofert wymiany i odbyło się 305 kompletnych transakcji. Obecnie ofert jest nieco ponad 9200, a transakcji zakończonych opinią 524.

Na ten moment w toku jest jeszcze 67 transakcji, które z pewnością zakończą się sukcesem i obie strony zdobędą upragnioną grę.

Forum działa równie prężnie jak cały serwis, bowiem napisaliście 2282 posty, z czego prawie 1/3 to posty z działów centrum pomocy oraz sugestii i uwag. To dowodzi temu, że wszystkim zależy na prawidłowym funkcjonowaniu portalu. Pamiętajcie, że robimy co możemy i naprawdę nam zależy, by zrealizować wszystkie wymienione przez Was pomysły.

Warto również wspomnieć o naszym fanpage'u na Facebooku, którego polubiły już 1377 osoby oraz Instragramie, na którym mamy 1329 obserwujących.

Zagramy w grę? - Wargames: Defcon 1

Dziękujemy, że jesteście z nami. Powiadomcie znajomych o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz Instagram.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Zmora wszystkich graczy – przegrzewająca się konsola

25 października 2020 Poradniki

Przegrzewająca się konsola to częsta usterka. Oznacza, że z naszym sprzętem dzieje się coś niedobrego. Są jednak sytuacje, kiedy problem jest nieco głębszy i wynika z wad samego sprzętu.

Pomysł na GTA VI

2 października 2020 Ciekawostki

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Przy tych grach nie będziesz sam! Gry dla dwojga na PS4

25 września 2020 Ciekawostki

Interesuje was w co można zagrać we dwójkę na PlayStation 4? Zdobycie tytułów Co-op często nie jest łatwe, ale chętnie wam w tym pomożemy. Oto kilka gier dla dwojga na PS4, które z pewnością was zainteresują!

Szczegóły PS5 Showcase

17 września 2020 Aktualności

Wczoraj, 16.09.2020, późnym wieczorem poznaliśmy ceny obu modeli PlayStation 5. Od dziś w polskich sklepach można już zamawiać oba modele PlayStation 5... koniecznie poznajcie szczegóły!

Do góry