3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności
Aktualności

15 czerwca 2019

konewko konewko

3 miesiące aktywności serwisu

3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności

10. marca bieżącego roku wystartował serwis WymieńGry.pl

Od tego momentu nasza społeczność znacznie się powiększyła, a potwierdzają to liczby. W ciągu trzech miesięcy zarejestrowało się niespełna 2300 użytkowników. To świetny wynik, ale celujemy w 5000 na pierwsze półrocze.

Dodaliśmy niecałe 19000 gier do naszej bazy i cały czas ją powiększamy o interesujące Was tytuły. Aktualna liczba gier przez Was szukanych wynosi 5600, a gier, których nie chcecie 6000.

Ciekawie wyglądają statystyki transakcji. W poprzednim podsumowaniu z okazji 7 tygodni życia portalu informowaliśmy Was, że zostało wysłanych 5787 ofert wymiany i odbyło się 305 kompletnych transakcji. Obecnie ofert jest nieco ponad 9200, a transakcji zakończonych opinią 524.

Na ten moment w toku jest jeszcze 67 transakcji, które z pewnością zakończą się sukcesem i obie strony zdobędą upragnioną grę.

Forum działa równie prężnie jak cały serwis, bowiem napisaliście 2282 posty, z czego prawie 1/3 to posty z działów centrum pomocy oraz sugestii i uwag. To dowodzi temu, że wszystkim zależy na prawidłowym funkcjonowaniu portalu. Pamiętajcie, że robimy co możemy i naprawdę nam zależy, by zrealizować wszystkie wymienione przez Was pomysły.

Warto również wspomnieć o naszym fanpage'u na Facebooku, którego polubiły już 1377 osoby oraz Instragramie, na którym mamy 1329 obserwujących.

Zagramy w grę? - Wargames: Defcon 1

Dziękujemy, że jesteście z nami. Powiadomcie znajomych o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz Instagram.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Pandemic Train (2023) – recenzja gry

2 grudnia 2023 Recenzje gier

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Niezwyciężony (The Invincible) 2023 – recenzja gry

28 listopada 2023 Recenzje gier

Produkcja od krakowskiego studia Starward Industries, to dowód na to, że można zrobić świetną adaptację książki i do tego nie zanudzić gracza wędrówką przez nieznane.

Terminator Resistance. Complete Edition - recenzja gry (XSX). No fate

24 listopada 2023 Recenzje gier

Complete Edition to poprawiona i ulepszona grafika, płynna animacja w 60 klatkach i HDR oraz wydane wcześniej DLC Linia Zagłady oraz tryb Infiltratora.

Martwy lub żywy, idziesz ze mną - recenzja RoboCop: Rogue City

21 listopada 2023 Recenzje gier

Tytułom opartym na filmowych licencjach przypięto łatkę crapów... Chciałbym napisać do trzech razy sztuka, ale już przy drugiej próbie krakowski Teyon pokazał, że polski gamedev umie w gry.

Do góry