3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności
Aktualności

15 czerwca 2019

konewko konewko

3 miesiące aktywności serwisu

3 miesiące aktywności serwisu - Aktualności

10. marca bieżącego roku wystartował serwis WymieńGry.pl

Od tego momentu nasza społeczność znacznie się powiększyła, a potwierdzają to liczby. W ciągu trzech miesięcy zarejestrowało się niespełna 2300 użytkowników. To świetny wynik, ale celujemy w 5000 na pierwsze półrocze.

Dodaliśmy niecałe 19000 gier do naszej bazy i cały czas ją powiększamy o interesujące Was tytuły. Aktualna liczba gier przez Was szukanych wynosi 5600, a gier, których nie chcecie 6000.

Ciekawie wyglądają statystyki transakcji. W poprzednim podsumowaniu z okazji 7 tygodni życia portalu informowaliśmy Was, że zostało wysłanych 5787 ofert wymiany i odbyło się 305 kompletnych transakcji. Obecnie ofert jest nieco ponad 9200, a transakcji zakończonych opinią 524.

Na ten moment w toku jest jeszcze 67 transakcji, które z pewnością zakończą się sukcesem i obie strony zdobędą upragnioną grę.

Forum działa równie prężnie jak cały serwis, bowiem napisaliście 2282 posty, z czego prawie 1/3 to posty z działów centrum pomocy oraz sugestii i uwag. To dowodzi temu, że wszystkim zależy na prawidłowym funkcjonowaniu portalu. Pamiętajcie, że robimy co możemy i naprawdę nam zależy, by zrealizować wszystkie wymienione przez Was pomysły.

Warto również wspomnieć o naszym fanpage'u na Facebooku, którego polubiły już 1377 osoby oraz Instragramie, na którym mamy 1329 obserwujących.

Zagramy w grę? - Wargames: Defcon 1

Dziękujemy, że jesteście z nami. Powiadomcie znajomych o istnieniu WymieńGry.pl, a będzie jeszcze więcej fajnych gier na wymianę :)

Pozdrawiamy!
Ekipa WymieńGry.pl

Zapraszamy na Facebooka oraz Instagram.WymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Asasyn (prawie) idealny

23 listopada 2020 Recenzje gier

Assassin’s Creed Valhalla to był bez wątpienia jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie tytułów w tym roku.

Świat Cyberpunk 2077 już od grudnia!

17 listopada 2020 Premiery

Szumnie zapowiadana premiera najnowszej gry polskiego studia CD Projekt RED zbliża się wielkimi krokami. Cyberpunk 2077, bo o nim to mowa, to pierwszoosobowa, wzbogacona o elementy FPS-ów gra RPG.

Do góry