2 lata WymieńGry! - Aktualności

2 lata WymieńGry!

2 lata WymieńGry! - Aktualności

Witajcie Gracze!

Świętujemy dziś 2 urodziny WymieńGry.pl. Mamy dla Was kilka słów podsumowania, kilka konkursów oraz kilka planów na przyszłość :) Do rzeczy:

2020 rok był dla nas wszystkich prawdziwym wyzwaniem. Musieliśmy nie tylko odnaleźć się w nowej sytuacji, ale również stawić czoła trudnym zadaniom. Jak przystało na prawdziwych graczy, wyzwanie przyjęliśmy!

I tak drugi rok istnienia WG przypadł na czas pandemii.

Śledząc aktywność na naszych socialach oraz forum, od samego początku zauważyć można było wspólne zaangażowanie graczy do wyjścia zwycięsko z zaistniałej sytuacji. Wsparcie, motywacja i wspólna pasja dodała nam wszystkim siły. Nie poddaliśmy się i dzięki Wam, my również walczyliśmy o utrzymanie oraz dalszy rozwój WymieńGry.

Gry podczas COVID
MISSION PASSED! RESPECT+

Potwierdzeniem dobrej kondycji serwisu są zebrane liczby. W ślad ubiegłorocznego podsumowania, przedstawiamy statystyki, które wspólnie wypracowaliśmy przez 2 lata. W nawiasach przedstawiliśmy przyrost w stosunku do 10 marca ubiegłego roku:

  • 17831 (+8516) - osób zarejestrowało się na WymieńGry.pl
  • 55820 (+30457) - dodanych ogłoszeń z grami na wymianę lub sprzedaż
  • 26628 (+10927) - tytułów trafiło na listach poszukiwanych gier
  • 19673 (+7357) - tytułów znalazło się na listach gier niechcianych
  • 168627 (+105900) - złożonych ofert wymiany lub kupna!
  • 6667 (+3643) - zakończonych z sukcesem transakcji wymiany gier
  • 8740 (+3350) - napisanych łącznie postów i wątków na forum
  • 6886 (+2020) - osób śledzi naszą aktywność na Facebook’u i Instagramie
Dzięki WymieńGry.pl w przeciągu 2 lat, aż 13472 gier (+7711) zmieniło właściciela.

Każdy z wymieniających się graczy zaoszczędził mnóstwo pieniędzy i zdobył upragnioną grę jedynie za cenę przesyłki.

Z okazji 2 urodzin WG przygotowaliśmy dla Was ciekawe konkursy z nagrodami.

Od dziś przez tydzień szukajcie skrzynek z narodami ukrytych na listach ogłoszeń z grami. Skrzynki pojawiają się przez cały dzień w losowych blokach czasowych więc bądźcie czujni.

Kolejny konkurs przeznaczony jest dla Samurajów! Na Facebooku rozdajemy Cyberpunk 2077 na PS4. Zasady są proste więc zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału.

Szczegółowe informacje na temat konkursów zamieściliśmy na blogu w tym wpisie.

Przy okazji mamy dla Was 2 informacje. Obie są dobre.
  1. Pracujemy nad nową funkcją dopasowań wymian gier na podstawie dodanych ogłoszeń i gier, które użytkownicy oznaczyli jako poszukiwane. Z ankiet, które wypełnialiście kilka miesięcy temu, wynika, że jest to najbardziej wyczekiwana funkcja. Niektórzy określali ją jako Automator. Pierwsze testy będziemy odpalać za kilka tygodni, natomiast algorytm i interfejs wymaga jeszcze trochę pracy. Stay tuned!
  2. Na miejscu #2 w ankiecie, w której poprosiliśmy Was o pomysły na dalszy rozwój, znalazła się aplikacja mobilna WymieńGry. Chcemy ją stworzyć, aby wszyscy mogli wygodniej wymieniać się grami i lepiej komunikować się z innymi użytkownikami. Dajcie znać w wątku na forum jakie nowe funkcje chcecie w niej zobaczyć.

Dzięki za kolejny rok z nami! Twórzmy nadal wspólnie wyjątkową społeczność graczy, w której możemy w wygodny i bezpieczny sposób kupować, sprzedać lub wymieniać się grami z innymi Graczami. Piona, zdrówko!

Eat. Play. WymieńGry. Sleep!
Pozdrawiamy!
Ekipa WGWymieńGry.pl to społeczność graczy, którzy wymieniają się grami między sobą.
Dołącz do nas i wymieniaj się lub kupuj / sprzedawaj gry na PS4, Xbox One i wiele innych platform!

Kategorie

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Ostatnio na blogu

2 lata WymieńGry!

10 marca 2021 Aktualności

Świętujemy dziś 2 urodziny WymieńGry.pl. Mamy dla Was kilka słów podsumowania, kilka konkursów oraz kilka planów na przyszłość :)

Konkursy z okazji 2 urodzin WymieńGry

10 marca 2021 Aktualności

Z okazji 2 urodzin WymieńGry przygotowaliśmy dla Was konkursy z nagrodami. Zapowiadamy również nowe funkcje w serwisie. Zobacz konieczne co dla Ciebie mamy!

Samuraju, co tu się stało?

15 grudnia 2020 Recenzje gier

Cyberpunk 2077 był z pewnością jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku, jeśli nie ostatnich 5 lat. Po ogromnym sukcesie Wiedźmina 3 i zdobyciu tytułu Gry Roku w 2015 fani cyberpunka grzecznie czekali na produkcję, która podbije świat, wyznaczy nowe trendy w grach RPG, stanie się...

Najlepsze promocje z grami na Black Friday [LISTA]

27 listopada 2020 Aktualności

Zebraliśmy dla Was najlepsze promocje z grami na Black Week 2020. Poniżej znajdziecie linki do Allegro oraz sklepów, gdzie można zakupić gry na konsole PS5, PS4, XONE oraz SWITCH w atrakcyjnych cenach.

Do góry