W co aktualnie grasz?

Utongus

Postów: 18 Nowicjusz
1552255207

Hej ho!

W celu rozkręcenia forum pozwolę sobie założyć temat, który ma na celu poinformowania innych graczy, w co aktualnie gramy oraz jakie są nasze odczucia odnośnie tej gry.


Jako założyciel zacznę.

Aktualnie gram w Hitmana (2016) na konsoli PS4. 

Póki co doszedłem do Bangkoku (czyli ponad połowa gry za mną) i muszę przyznać, że porównując poprzednie gry tej serii jest tutaj wieeele możliwości wykończenia celów misji.

Bawię się przy tej grze bardzo dobrze - niektóre możliwości są zaskakujące i zabawne, a miejscówki zróżnicowane, przez co nie można się nudzić.


Jedyną wadą tego hitmana jest dla mnie bardzo specyficzna "fabuła" - będąc w połowie gry w ogóle jej nie czuję. Raczej jest wrzucona tam na siłę - liczę, że na końcu będzie jakiś plot twist, który sprawi, że zmienię zdanie, ale raczej tak się nie stanie.


A w co wy teraz gracie :D?

  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1715608931

    @konewko I taki mam właśnie zamiar czyli pierwszy raz lecę i robię co mogę,a jak coś zostanie zrobię nową grę plus ale to już za jakiś czas bo szafka pęka w szwach z nadmiaru gierek😉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1715934522

    Po 7 godzinach w Stellar Blade jestem kupiony, zadowolony i nie chce aby ta gra się kończyła :D

    Liżę wszystko z dokladnością i zapewne wrócę na NG+ po zdaniu :) 

    Kto wie, może i to będzie moja kolejna platyna, tego sobię życzę :) 

    Grafika, klimat, soundtrack.... wszystko zachwyca! :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 86 Gaduła
    1715987195

    @kenny2612 Jak będziesz lizał ściany i robił zadania poboczne to można tam spędzić naprawdę sporo czasu😉ja platynę przełożyłem na drugi raz i kiedyś wpadnie😁

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry