ROBSONNAPADZIE chce wymienić

Dodano 1610570649

ID 23626191

Zgłoś ogłoszenie

Star Wars Jedi: Upadły Zakon (XONE)
Obserwuj
  • Wersja językowa: Polska
  • Stan pudełka: Idealne (jak nowe)
  • Stan płyty: Używana (idealny stan)

Opis:
Serdeczna piątka dla wszystkich freak'ów ze świata gier! Przygotowałem ten opis dla ludzi, którzy jeszcze nie grali lub może jeszcze się biją z myślami. A są ciekawi opinii zwykłego gracza.
Świeżo skończyłem właśnie "Star Wars Jedi - Fallen Order" na swoim xie. Muszę przyznać, że bardzo przyjemna gierka. Płynąłem przez jej fabułę z mega zaangażowaniem bo byłem mega ciekaw "co dalej?". Świat, który przyjdzie naszemu protagoniście przemierzać jest bardzo przystępnie skonstruowany. Nie męczy oka ani nie budzi iluzji podobieństwa. Ilość planet i misji idealnie wyważona. Znajdźki i sekrety odkrywa się intuicyjnie nie trzeba się mega silić i szukać. System walki mi osobiście bardzo siadł, gdy już się ogarnęło co i jak plus poszerzając dodatkowo wachlarz combosów to można było naprawdę zjawiskowo załatwiać kolejne zgraje przeciwników. Także polecam polecam i jeszcze raz polecam! Zachęcam do wymiany!

Sposób dostawy:
Wysyłka lub Odbiór osobisty

ROBSONNAPADZIE Pasym, Warmińsko-Mazurskie

Opinie: 1 0

Zasady transakcji

Złóż ofertę ROBSONNAPADZIE

Możliwości wymiany za Star Wars Jedi: Upadły Zakon
Gry, które ROBSONNAPADZIE chciałby dostać w zamian:
Zaproponuj inną grę
Star Wars Jedi: Upadły Zakon - WymieńGry.pl
Star Wars Jedi: Upadły Zakon

XONE

Control - WymieńGry.pl
Control

XONE

Dark Souls: Remastered - WymieńGry.pl
Dark Souls: Remastered

XONE

GreedFall - WymieńGry.pl
GreedFall

XONE

 
Informacje o grze z ogłoszeia - WymieńGry.pl
Informacje o grze Star Wars Jedi: Upadły Zakon

Star Wars Jedi: Fallen Order na Xbox One to przygodowa gra akcji TPP w świecie Gwiezdnych wojen, której fabuła rozgrywa się pomiędzy trzecim a czwartym epizodem filmowej sagi. Przeżyj przygodę obejmującą swoim rozmachem całą galaktykę w Star Wars Jedi: Upadły zakon – nowej grze akcji od Respawn Entertainment. W tej opowieści dla jednego gracza wcielisz się w Padawana Jedi, który cudem ocalał z czystki zapoczątkowanej rozkazem 66 bezpośrednio po wydarzeniach z kinowej Części III: Zemsta Sithów. Na drodze ku odbudowie Zakonu Jedi przyjdzie ci poskładać kawałki swojej obróconej wniwecz przeszłości, ukończyć szkolenie, rozwinąć nowe, potężne zdolności Mocy i opanować sztukę władania mieczem świetlnym. Wszystko to pozostając o krok przed Imperium i jego zabójczymi inkwizytorami. Gracze wcielają się w młodego Cala Kestisa, byłego padawana, który musi ukrywać swoją przeszłość przed żołnierzami Imperium Galaktycznego, sprawnie wykonującymi rozkaz 66 imperatora Palpatine, nakazujący zabicie wszystkich rycerzy Jedi. Galaktyka czeka na Ciebie.

Źródło: gry-online.pl

Zobacz recenzje gry

ID ogłoszenia 23626191

Zgłoś ogłoszenie

Do góry