Rating średnich cen gier + odświeżenie ogłoszenia

Tariyaki

Postów: 8 Nowicjusz
1602829726

Jak w temacie proponuję dodanie dwóch funkcji.


Rating średnich cen gier tworzony przez użytkowników + odświeżenie ogłoszenia metodą anuluj-wystaw ponownie lub po prostu odśwież-podbij na górę listy wyświetleń.


Często spotykam ogłoszenia Wystawione 20-30 dni czy 3 miesiące temu i nie wiadomo czy to dalej aktywna oferta czy nie.


Tak samo nie uśmiecha mi się co 2-3 dni odświeżać ręcznie swoich ofert, żeby zwrócić uwagę użytkownika na nowe ogłoszenie.


Pozdrawiam!

 •  
  Postów: 8 Nowicjusz
  1602871058

  Troszkę na opak zrozumieliście sens takiego rozwiązania. To miałoby ułatwić wstęp do negocjacji i dać wskazówkę komuś nieobeznanemu w świecie gier. Nie chodzi o tworzenie rynku, w którym każdy staje się więźniem systemu.


  Mało tego, to fajna funkcja, którą mogłoby się pochwalić WymienGry jako fajny wyróżnik w sieci - "Chcesz kupić, sprzedać, albo wymienić grę? Potrzebujesz pomocy w wycenie? Nie wiesz ile może być warta twoja gra? Zajrzyj na WymienGry i skorzystaj z prostego systemu wyceny gier, stworzonego przez graczy, dla graczy" - ot takie przydługawe hasełko reklamowe.

  0 Fajne!
 •  
  Postów: 8 Nowicjusz
  1602880116

  Ta "cena sugerowana" raczej nie ma sensu i byłaby zbyt trudna do wykonania. Najpierw trzebaby na jakiejś podstawie ją ustalić dla każdej gry, co samo w sobie jest trudne. Potem aktualizować co kilka dni dla tysięcy kart produktów i jeszcze z podziałem na platformy. 


  Pomysł fajny, ale niewykonalny. Rzucę inny - możnaby napisać algorytm, który sugeruje cenę na podstawie średniej, wyliczonej z aktualnych ogłoszeń i/lub historii cen transakcyjnych. Wszystko działoby się automatycznie, a użytkownik ostatecznie i tak mógłby wstawić swoją cenę. Papier wszystko przyjmie.


  Do tego można dodać jeszcze np. najniższą cenę z aktualnych ogłoszeń i ew. najniższą historyczną.


  Tylko czy jest to w ogóle potrzebne i czy ktoś będzie się sugerował?

  2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

PREORDER SPECJALNIE DLA WAS

W przedsprzedaży mamy dla Was tylko 100 sztuk koszulek BORN TO BE A PLAYER z dodatkowymi bonusami. Sprawdź koniecznie!

WGAMERS preorder
Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Pomysł na GTA VI
2 października 2020

Swojego czasu robiłem porządki na dysku i znalazłem coś co mogę nazwać scenariuszem mojego autorstwa dla Grand Theft Auto VI - gry, na którą wszyscy, a przynajmniej większość z nas czeka. Przeczytajcie mój pomysł na GTA VI.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry