Ranking

DraGo

Postów: 83 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

1595592081

Mam taką sugestię odnośnie dodatkowych funkcji WG, nie wiem czy była już o tym mowa, z tego co przeglądałem ostatnio forum to nie zauważyłem tematu. Mianowicie czy myślał już ktoś o rankingu osób, które w danym miesiącu wymieniły najwięcej gier/transakcji/sprzedaży ? Uaktualnienie raz w miesiącu. Ot, taka mała sugestia, rankingi zawsze mobilizowały (promowały osoby z największą ilością pozytywnych opinii).

  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595872378

    Fajny pomysł, aspirujesz na top1? 😎

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595873528

    Nieskromnie napiszę, że swego czasu byłem top1 GT :-) po jakimś czasie chyba @mastahluc mnie wyprzedził z tego co pamiętam (może się mylę, ale ten nick mi się kojarzy z tym portalem), aczkolwiek tutaj nie mam szans, ale top 10 czemu nie :-)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1595877146

    @DraGo

    Byłem w top10 przez kilka lat i z niego chyba nie wypadłem, ale na pewno nie jest to dla mnie motywator do zawierania transakcji :-D


    @krowek

    Kiedyś tam taki ranking może powstać. Może odznaki za top3 ilości wymian w miesiącu i top3 w roku?

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595879635

    Dla mnie również nie jest to motywator. To bardziej promowanie pozytywnie ocenianych graczy. Tak jakby polecanych przez WG. Fajna sprawa. 


    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry