Playstation 5 z allegro lokalnie

Piotrullo

Postów: 65 Gaduła
1604137026

Witam 

Proszę o radę, otóż chce zakupić playstation 5 jednak zważywszy na sytuację jaka jest z pre orderami nie mam takiej możliwości jednak pojawiają się oferty kupna od kogoś kto ma pre ordera na allegro lokalnie, czy to bezpieczne? Czy lepiej dać sobie siana. Dzięki bardzo 

  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1606817018

    Można na olx popatrzec może akurat ktoś blisko sprzedaje i można osobiście odebrać, koło mnie np sprzedaje ktoś za 2,5 tys jakby był zapaleńcem to bym dał te 3 stówki więcej niż w sklepie ale mam w co grać na ps4 i nieraz na ps3 jeszcze taki mój los jak się nie ma czasu na granie za dużo a jak gram to kończę dopiero aż platyne wbije 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1606818536

    Widzialem ceny na olx ludzie poglupieli, wystawiaja konsole za 3500 do 6500 ,naprawde sa tacy ludzie którzy tyle przeplaca? Jak pisalem podobno w polowie grudnia mają być a od 6.12 robią jakieś zapisy na konsolę ale ja spokojnie poczekam do tego 15tego i się przekonamy czy uda się kupić

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1606820748

    No właśnie te ceny na olx mocno pospadały z tego co widzę. Na premierę trzeba było u wszystkich zapłacić 2x tyle co chciało Sony, dziś zmiękły Januszom rury i liczą już chociaż na kilka stówek zysku. 

    Oczywiście nadal są hardkorzy, którzy liczą na interes życia 😄

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 41 Gaduła
    1606835586

    Poczekam na poprawioną wersję ps5, czy jakieś ps5 pro.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1606836093

    @mrx


    Ps5 pro jeśli kiedyś się ukaże to będzie za minimum 3-4 lata. Szczerze wątpię żeby jeszcze bardziej przyspieszali ten model wcześniej o ile wogole to zrobią. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1606838156

    Jak tak patrzę na olx to do 100km mojego miasta nie ma nic taniej niż 3,5 tyś za ps5. Mnie jakoś ciśnienie zeszło na zakup. W dniu premiery próbowałem zakupić online, jednak się nie udało. Poczekam sobie do wiosny i kupię jak człowiek normalnie w sklepie, bez nerwów i wirtualnej gonitwy. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry