Ocena neutralna

mck_nysa

Postów: 80 Gaduła
1603176602

Widziałem, że ktoś kiedyś poruszył ten temat, ale to był jakiś pojedynczy komentarz w innym wątku.


Chodzi mianowicie o propozycję, żeby dodać możliwość oceny neutralnej po zakończonej transakcji, jak to miało miejsce kiedyś na Gametrade. Byłoby to zdecydowanie bardzo pomocne, bo często zdarza się, że wymiana czy sprzedaż doszły do skutku, jednak pewne aspekty nie pozwalają wystawić oceny w pełni pozytywnej (np. długi czas oczekiwania, zniszczone pudełko).


Nie wiem na ile realne jest wprowadzenie tej opcji, ale myślę, że pozwalałaby na bardziej dokładne opiniowanie :) 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1603181889

    W sumie mogła być być taka możliwość. Są transakcje, które nie zasługują na pozytywny czy negatywny komentarz. Sam miał takich parę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1603185023

    @mastahluc dokładnie. Czasami po prostu osoba nie zasługuje na pozytywa, ale ocena negatywna też jest krzywdząca, dlatego dla takiej ani wzorowej, ani nagannej wymiany mogłaby być taka opcja :) 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry