Kilka gier na wymianę

Tariyaki

Postów: 12 Początkujący
1603173576

Ahoj i czołem!


Od kilku dni wysyłam i dostaję różne nietrafione oferty od Januszy Biznesu i już zaczyna mnie to męczyć, więc piszę post.


Posiadam na swoim profilu kilka tytułów PS4 na wymianę (głównie FF7R i GoW Day One Edition), ale szczególnie poluję na kilka konkretnych w zamian.


1. Ghost of Tsushima

2. Days Gone

3. Mafia: Edycja Ostateczna


Nie interesuje mnie Death Stranding, TLoU2, Spiderman, RDR2, bo te najczęściej dostaję w propozycji.


Może jest ktoś chętny na uczciwą wymianę w przybliżonych wartościach cenowych, a nie żeby oj**ać na 30-40 zł na plus dla siebie?

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1603173807

    Dodaj tytuły, których nie chcesz do "niechcianych". Wówczas nie otrzymasz takich ofert.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1603177706

    @mastahluc korzystam z tej opcji, co nie rozwiązuje problemu Januszy Biznesu.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1603181613

    @Tariyaki

    No Januszy to nie wyeliminuje. Ale post na forum tym bardziej. Konsekwentnie odrzucać takie oferty i tyle.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry