Jaki dysk do Ps4 pro

Masteron

Postów: 333 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1604322363

Witajcie wszyscy,mam zamiar kupić dysk wewnętrzy SSD do prosiaka do 500zł, tylko mam problem, jaka pojemność? Aby był szybki i żebym był zadowolony z kupna. 

  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1604323866

    Wkładanie dysku SSD do PS4 nie ma większego sensu, miałem przez jakiś czas w swoim pro dysk SSD nie poprawiło to praktycznie nic, jedyna poprawę jaka będziesz mógł zaobserwować to np przy RDR 2 podczas ładowania nie będzie to trwało 20 sekund tylko ok 18.5 sekundy :)  osobiście wsadzenie dysku SSD uważam za stratę kasy jak również czasu.


    Oczywiście to moja subiektywna opinia do prosiaka nie wkładałem takiego dysku :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1604492146

    kup adapter na allegro i  sprawny, używany dysk 1 albo 2 tb, zamkniesz w 200zl.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1604588201

    @Tomix


    Pierwsze ostrzeżenie - mastahluc

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry