Guitar Hero Live

Kowal323

Postów: 10 Nowicjusz
1610135256

Witam. Takie pytanko, Guitar Hero Live PS4 - da się w to zagrać normalnie na padzie?

  •  
    Postów: 151 Sons of Anarchy
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2021

    WymieńGry.pl Ranga WOŚP 2020

    1610148445

    W rock bandzie, od razu pada wpisuje jako mikrofon. Prawdopodnie, w guitar hero będzie to samo. Zwłaszcza, jeśli, by przeszło. Nie ma, możliwości zastąpienia łopatki. Także, na 99% jestem pewny, że nie. Zwłaszcza, że w niektórych generacjach, gitary były niekompatybilne. Dlatego, mam 3 wiosła i w kolekcji nie mam właśnie, tylko guitar hero live :D niestety, zmarnowany potencjał i nie działające multi, żeby pograć inne piosenki, a'la teledyski.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1610150303

    @Kowal323 Nie zagrasz.


    Kontroler w Guitar Hero Live jest inny niż w poprzednich wersjach bo zamiast 5 kolorowych przycisków ma 2 rzędy po 3 przyciski (jeden biały, drugi czarny). Pada w tej grze wykrywa jako pada.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 10 Nowicjusz
    1610178226

    Wszystko jasne. Dzięki Wielkie ;)

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry